
9V батарейка Ansmann 1515-0006

Характеристики продукту
- Для всіх стандартних детекторів диму з живленням від батарейок
- Діапазон температур від -10 до +50°C
- 10 років зберігання
- Низький саморозряд

Опис
Високоякісні лужні батарейки, спеціально розроблені для детекторів диму, забезпечують максимальну надійність та безпеку.
Комплект поставки
- 2 лужні батарейки для блоку димового сповіщувача E/6LR61
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E БлокLR225226LF221604AK9V6R216R222BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPPредучне форматування |
| Глибина продукту | 16 мм |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25,5 x 48,5 x 16 мм |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 731 ₴




