
Varta LONGLIFE Max Power 9V Bli 1 Акумулятор 9 V лужно-марганцевий 640 mAh 9 V 1 шт. 6046378
674 ₴
- В наявності
- Код: 6046378
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумулятор VARTA LONGLIFE Max Power 9V, блістер, 1 шт.

Характеристики продукту
- Для розширених застосувань
- З більшою потужністю
- Діапазон температур від -10 до +50°C
Опис
Акумулятори VARTA Max Tech забезпечують гнучке живлення, що відповідає мінливим вимогам високотехнологічних пристроїв, таких як цифрові камери, мобільні радіостанції, лічильники, колекційні моделі тощо. У пристроях з високим споживанням енергії вони служать до 50% довше, ніж традиційні лужно-марганцеві батарейки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 640 мА·год |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25,5 x 48,5 x 16 мм |
| Тип | Батарейка |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴

