
Комплект блочних батарей VARTA LONGLIFE Power 9V, 2 шт., у блістерах

Характеристики продукту
- Комплект містить 2 шт.
- Діапазон температур від -10 до +50°C
Опис
Потужні акумулятори Varta для використання у високоенергетичних пристроях, таких як іграшки, аудіопристрої, електронні ігри та багато іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 580 мАч |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25,5 x 48,5 x 16 мм |
| Тип клітки | лужно-марганцевий |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴


