
Блоковий акумулятор VOLTCRAFT Endurance 270 мАг 9 В NiMH

Характеристики продукту
- Мінімальний саморозряд
- Готовий до використання
- Можливість швидкої зарядки

Опис
Акумулятор VOLTCRAFT Endurance поєднує в собі продуктивність та екологічність з низьким рівнем саморозряду та довговічністю. Це означає, що акумулятор зберігає приблизно 85% своєї початкової ємності після року зберігання. Це означає, що він готовий до тривалого використання без необхідності додаткової зарядки. Це значно подовжує термін його служби. Завдяки високій продуктивності та можливості швидкої зарядки, акумулятори Endurance дозволяють безперервно використовувати їх у найсуворіших умовах. Основною перевагою є їхня негайна готовність до використання одразу після покупки. Ємність відображається, коли акумулятор повністю заряджений і його можна використовувати негайно. У довгостроковій перспективі, Endurance приносить користь не лише вам, але й навколишньому середовищу.
Характеристика
- Мінімальний саморозряд. Поставляється попередньо зарядженим. Тривалий термін зберігання. Зберігає приблизно 85% початкової ємності після одного року зберігання. Швидка зарядка. Придатний для переробки. Тривалі цикли зарядки та розрядки. Висока продуктивність та ефективність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | 6LR61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 270 мА·год |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | HR6F22HR9VHR226LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M160440222BLOCLR6A9NVUU9VL-PP3on) |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 8,4 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Тип продукту | Батарея 9 В |
| Ширина вироби | 25,5 мм |
| висота продукту | 48,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴



