
Спеціальний акумулятор Samsung INR18650-35E 18650, підходить для високих струмів, літій-іонний з плоскою верхівкою 3.6V 3450mAh, 1
747 ₴
- В наявності
- Код: 6046384
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Літій-іонний акумулятор Samsung 18650
Характеристики продукту
- Ємність 3450 мАг
- Максимальний струм розряду 8000 мА
- Діапазон температур від -10 до +60°C
Опис
Потужний акумулятор для промислового використання, електронних сигарет та багатьох інших застосувань.
Коментарі
Не підходить для електронних сигарет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 50 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | INR18650-35E |
| Напруга розряду | 2,5 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18650 |
| Струм розряду (макс.) | 8 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴
