
Літій-іонний акумулятор XCell 18350
Характеристики продукту
- Ємність 1100 мАг
- Діапазон температур від -20 до +60°C
Опис
Високопродуктивний літій-іонний акумулятор для промислового та хобі використання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 27 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 18,5 мм |
| Максимальна напруга заряджання | 4,2 В |
| Модель із каталогу виробника | ICR18350 |
| Напруга розряду | 2,75 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 18350 |
| Струм розряду (макс.) | 20 А |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

