
Спеціальний акумулятор Panasonic N1250SCR 4/5 Sub-C Flat-Top NiCd 1.2 V 1200 mAh 1 шт. 6046392
579 ₴
- В наявності
- Код: 6046392
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Батарея Sub-C 4/5
Характеристики продукту
- Ємність 1200 мАг
- Плоский верх
Опис
Panasonic N-1250SCRL / Високоякісні акумулятори Panasonic для бездротових електронних пристроїв, медичної техніки, систем екстреної допомоги та сигналізації.
Коментарі
Згідно з BattG, ці акумулятори можна використовувати лише для бездротових електроінструментів, медичного обладнання та систем сигналізації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтегрований захист від перевантаження | Немає |
| Ваги | 43 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Діаметр виробу | 22 мм |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Напруга | 1,2 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 4/5 Sub-C |
| Тип продукту | Спеціальна батарея |
| Характеристики акумулятора | Flat-Top |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴
