
Акумулятор камери

Характеристики продукту
- Висока щільність енергії
- Надійність та тривалий термін служби
- Діапазон температур від -20 до +60°C
Опис
Тривалий термін служби. Розроблені для камер із вбудованим спалахом. Літієві акумулятори для камер характеризуються високою щільністю енергії та мінімальним саморозрядом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | EL2CR5KL2CR5EL2CR5BPRL2CR5DL245DL3452CR5M5032LC245 |
| Довжина виробу | 34 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Модель із каталогу виробника | ЛІТАЙ Циліндричний 2CR5 Bli 1 |
| Перезаряджуваний | Немає |
| Розміри | (Д x Ш x В) 34 x 17 x 45 мм - |
| Тип клітки | литий |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴


