
Літієва батарейка VOLTCRAFT Foto 2CR5

Характеристики продукту
- Для сучасних, потужних пристроїв: ідеально підходить для плівкових та цифрових камер
- Ємність 1500 мАг

Опис
Вони забезпечують живлення вашої камери. Висока щільність енергії та мінімальний саморозряд є особливими перевагами літієвої технології.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 2CR5 |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 1500 мАч |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | EL2CR5KL2CR5EL2CR5BPRL2CR5DL245DL3452CR5M5032LC245 |
| Вміст | 1 шт. |
| Напруга | 6 В |
| Розмір батареї/акумулятора | 2CR5 |
| Тип продукту | Фотобатарея |
| Ширина вироби | 17 мм |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 729 ₴



