
Перетворювач постійного струму MEAN WELL N7803-2CW, N7803-2CW, 6,6 Вт, 3,3 В, 2 А, 1 шт. 6046676
801 ₴
- В наявності
- Код: 6046676
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Перетворювачі серії N78-2 – це високопродуктивні імпульсні регулятори, які можуть замінити лінійні регулятори LM78xx/LM79xx та сумісні за виводами з інтегральними схемами LM78xx/LM79xx. Ключові характеристики включають можливість роботи як з позитивною, так і з негативною вихідною напругою, залежно від застосування. Вони також можуть похвалитися високим ККД до 96%, що означає низькі втрати потужності, широкий діапазон робочих температур від -40°C до +85°C без додаткового радіатора та відповідність стандарту EN55032 класу B щодо випромінювання без необхідності використання зовнішніх компонентів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 3,3 В output) |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 6,6 дюйма |
| Довжина виробу | 11,5 мм |
| Максимальна вхідна напруга | 32 В |
| Максимальний вихідний струм | 2 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 6 В |
| Робоча температура (макс.) | 85 °С |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴
