
Helit the circle network H2518500 Сміттєвий контейнер 15 л (Ø x В) 265 мм x 280 мм металевий срібний 1 шт. 6046832
760 ₴
- В наявності
- Код: 6046832
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Сітчастий кошик Helit 26,5 x 28 см (Ø x В) 15 л без ручки, металевий край, сріблястий
Характеристики продукту
- Вічний дизайн для сучасного робочого місця
- навколо
- Розміри 26,5 x 28 см (Ø x В)
- Місткість: 15 л
- Матеріал: Метал
- Ми рекомендуємо пакети для сміття об'ємом 20 літрів
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Кошик для паперу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр виробу | 265 мм |
| З кришкою | Немає |
| Загартування крайки | Немає |
| Розміри | (Ø x В) 265 мм x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Гаманець для тата |
| Форма | Круглий |
| висота продукту | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
