
Вуличний настінний світильник

Характеристики продукту
- Потужність = 12 Вт
- Загальний світловий потік = 500 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Незалежно від того, чи розміщена вона в приміщенні, чи на вулиці, лампа Canto 2.0 пропонує унікальне освітлення. Її мінімалістичний дизайн робить її одночасно декоративною та скульптурною. Світло випромінюється як вгору, так і вниз, а завдяки трьом вставкам, що входять до комплекту, ви можете перетворити свою фотографію на унікальний та індивідуальний стиль.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пісня 2
- 3 фільтрувальні диски
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Клас захисту | I |
| Колір | Сірий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Форма | циліндричний |
| Ширина вироби | 87 мм |
| висота продукту | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 869 ₴










