
Світлодіодний настінний світильник Philips LED Bustan 8720169257252 3,8 Вт 800,00 лм IP44 для зовнішнього використання 6048200
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 6048200
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вуличний настінний світильник

Характеристики продукту
- Потужність = 3,8 Вт
- Загальний світловий потік = 800 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Настінний світлодіодний світильник Philips Bustan Ultra-Efficient для вулиці антрацитового кольору, виготовлений з литого алюмінію, прикрасить будь-який сад завдяки своєму простому дизайну. Споживаючи лише 3,8 Вт енергії та маючи тривалий термін служби – 50 000 годин, цей високоефективний світильник для вулиці активно сприяє економії енергії. Це зменшує викиди CO2, витрати матеріалів завдяки меншій кількості покупок на заміну та, звичайно ж, витрати на електроенергію вдома. Завдяки яскравості 800 люменів і теплому білому кольору цей світильник забезпечує достатньо світла для використання на вулиці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Надзвичайно ефективний та високоякісний вуличний світильник із теплим білим світлом (210 лм/Вт)
- Термін служби 50 000 годин, що забезпечує економію енергії до 50%.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 603 г |
| Волість | 3,8 Вт |
| Глибина продукту | 78,00 мм |
| Клас захисту | I |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Монтажний діаметр | 0 мм |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 800,00 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Форма | прямокутний |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴





