
Світлодіодний настінний світильник Philips LED Python 8720169263772 3,8 Вт 800,00 лм IP44 з датчиком руху 6048212
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6048212
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вуличний настінний світильник

Характеристики продукту
- Потужність = 3,8 Вт
- Загальний світловий потік = 800 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Настінний світильник Philips Python Ultra Efficient LED з нержавіючої сталі додасть сучасного шарму будь-якій стіні. Він також оснащений датчиком руху з радіусом дії до 10 м та кутом виявлення 110°. Споживаючи лише 3,8 Вт енергії та маючи тривалий термін служби 50 000 годин, цей високоефективний зовнішній світильник активно сприяє економії енергії. Це зменшує викиди CO2, витрати матеріалів завдяки меншій кількості покупок на заміну та, звичайно ж, витрати на електроенергію в будинку. Завдяки яскравості 800 люменів та теплому білому кольору цей світильник забезпечує достатньо світла для використання на вулиці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Надзвичайно ефективний та високоякісний вуличний світильник із теплим білим світлом (210 лм/Вт)
- Датчик руху
- Термін служби 50 000 годин, що забезпечує економію енергії до 50%.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 460 |
| Волість | 3,8 Вт |
| Глибина продукту | 84,00 мм |
| Загальний світловий потік | 800 лм |
| Клас захисту | II |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Розміри | (Д x Ш x В) 84 x 171 x 215 мм |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип продукту | Вуличний настінний світильник із датчиком руху |
| Форма | прямокутний |
| Ширина вироби | 171 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴




