
Вуличний настінний світильник

Характеристики продукту
- Потужність = 56 Вт

Опис
Незалежно від того, чи розміщений він у приміщенні, чи на вулиці, Canto Maxi 2.0 пропонує унікальне освітлення. Його мінімалістичний дизайн робить лампу одночасно декоративною та скульптурною.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пісня Максі 2
- Інструкція користувача
Коментарі
Лампочки потрібно замовляти окремо.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,69 кг |
| Волість | 56 Вт |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | латунь |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність лампи | 28 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 87 x 170 x 100 мм - |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Форма | циліндричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴




