
Описание
Разрядники с ограничителем тока для защиты оборудования.
Обратите внимание: это описание продукта было автоматически переведено. Если вы можете помочь нам его улучшить, пожалуйста, сообщите нас.
Обратите внимание: это описание продукта было автоматически переведено. Если вы можете помочь нам его улучшить, пожалуйста, сообщите нас.
Блокичные
Продукт предназначен для предпринимателей
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтегрований захист від короткого замикання, селективний для запобіжника gG | 0 А |
| Без тока утечки | ЛОЖЬ |
| Вимикальна здатність у разі короткого замикання (Isccr) | 0 кА |
| З дистанційним сигнальним контактом | Нет |
| Захист від перенапруги | Розподільна шафа |
| Конфігурація системи TN | істинний |
| Конфігурація системи TN-C-S | ЛОЖЬ |
| Конфігурація системи TT | істинний |
| Конфігурація системи інша | істинний |
| Кількість провідників (без заземлення) | 1 |
| Макс. переріз гнучкого провідника (тонкоптовального) | 35 мм2 |
| Макс. постійна напруга змінного струму | 335 В |
| Макс. пристрій захисту від перевантаження за струмом, послідовне з'єднання (запобіжник) | 125 А |
| Макс. струм розряду (8/20) | 40 кА |
| Номинальное напряжение | 335 В змінного струму |
| Номінальна напруга постійного струму | 0 В |
| Сигналізація на пристрої | Оптичний |
Информация для заказа
- Цена: 7 660 ₴


Отправка с 03 июня 2026