
Мережевий трансформатор, універсальний
Характеристики продукту
- 20,4 - 198 ВА
Опис
elma TT IZ 73 / Усі типи трансформаторів оснащені паяльними клемами та монтажними кутниками.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 1 x 2 В/перем. струму, 4 В/перем. струму, 6 В/перем. струму, 8 В/перем. струму, 10 В/перем. струму, 12 В/перем. струму, 14 В/перем. струму, 16 В/перем. струму, 18 В/перем. струму, 20 В/перем. струму, 22 В/рум. струму, 24/в. output) |
| Волість | 180 ВА |
| Вхідний сигнал (число x напруга) | 1 х 230 В |
| Глибина продукту | 98 мм |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Кількість виходів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | Із73 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 80 x 82 x 98 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Універсальний мережевий трансформатор |
| Ширина вироби | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴

