
Ізолюючий захисний трансформатор STEU 230 В та 400 В 2 x 24 В змінного струму 2 x 2,083 А 100 ВА 6049024
5 606 ₴
- В наявності
- Код: 6049024
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Трансформатори керування, безпеки та ізоляції серії STEU
Характеристики продукту
- Вхідна напруга 230 В та 400 В
- 63 - 2500 ВА
Опис
Блок STEU 100/48 I Трансформатори керування, безпеки та ізоляції з пружинними клемами та основами для монтажу за допомогою гвинтів та на опорних рейках (рейка TS-35 до 250 ВА), відповідають стандарту DIN 50022.
Коментарі
Технічне креслення з розмірами доступне в інформаційній картці.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,2 кг |
| Властивості трансформатора | Клем вхідної напруги +/- 15 В |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 215 В/змінний струм 230 В/змінний струм 245 В/змінний струм 385 В/змінний струм 400 В/змінний струм 415 В/змінний струм В |
| Відповідає RoHS | Да |
| Довжина виробу | 85 мм |
| Клас ізоляційного матеріалу | VDE = B, UL = 130 |
| Кількість записів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | СТЕУ 100/48 |
| Первинна пружна | 230 В і 400 В |
| Стан | Нове |
| Тип | СТЕУ 100/48 |
| Тип продукту | Керувальний трансформатор |
| Ширина вироби | 84 мм |
| виготовлення | Відкрити |
| висота продукту | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴


