
Трансформатори керування, безпеки та ізоляції серії ST
Характеристики продукту
- Первинна напруга 230, 400, 440, 690 В
- Потужність: 63 - 2500 ВА
Опис
Блок ST 250/23/12 I Трансформатори керування, безпеки та ізоляції
з гвинтовими клемами.
з гвинтовими клемами.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 3,5 кг |
| Властивості трансформатора | +/- 5% вхідної напруги клем |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 219 В/перем. струму 230 В/перем. струму 241 В/перем. струму В |
| Відповідає RoHS | Да |
| Довжина виробу | 103 мм |
| Клас ізоляційного матеріалу | VDE = B, UL = 130 |
| Кількість записів | 1 х |
| Модель із каталогу виробника | СТ 250/23/12 |
| Первинна пружна | 230 В |
| Стан | Нове |
| Тип | СТ 250/23/12 |
| Тип продукту | Керувальний трансформатор |
| Ширина вироби | 96 мм |
| виготовлення | Відкрити |
| висота продукту | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴





