
Тороїдальні, безпечні, ізоляційні трансформатори 2 x 115 В Н/Д Н/Д 15 ВА RKD 15/2x15 БЛОК RKD 15/2x15 6049053
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6049053
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тороїдальні, запобіжні та розділові трансформатори
Характеристики продукту
- 2 x 115 В
Опис
Трансформатор RKD 15/2x15 I можна з'єднувати послідовно або паралельно. Посилена ізоляція між первинною та вторинною обмотками. Дуже низьке магнітне поле. Високий ККД при низькому рівні шуму. Хороший ККД.
Комплект поставки
- 2 ізоляційні шайби, 1 металева пластина та гвинт.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,32 кг |
| Вихідний струм | 500 мА |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 115 В |
| Відповідає RoHS | Да |
| Клас захисту | II (підготовлено) |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна температура довкілля | +40 °С |
| Монтаж | Центральне кріплення за допомогою двох гнучких ізолювальних шайб, металевої пластини та гвинта. |
| Розміри | (Ø x В) 62 мм x 30 мм |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 - 60 Гц |
| виготовлення | Відкрити |
| висота продукту | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴


