
Опис
Налобний ліхтар Fenix HL12R V2.0 – ідеальний супутник для ваших пригод на природі, незалежно від того, чи ви під час походу, бігу чи кемпінгу. Живлення від вбудованого акумулятора ємністю 950 мАг забезпечує максимальну потужність променя 500 люменів та дальність променя до 125 метрів. Fenix HL12R V2.0 має чотири різні рівні білого світла, а також постійне та миготливе червоне світло. Налобний ліхтар HL12R V2.0 оснащений двома перемикачами для швидкого та легкого керування. Корпус з алюмінієвого сплаву Fenix HL12R V2.0 забезпечує захист IP66 та ударостійкість з висоти 1,5 метра. Він заряджається через USB Type-C, тому ви завжди можете розраховувати на надійне освітлення.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Налобний ліхтар Fenix HL12R V2.0, вбудований акумулятор 950 мАг, наголов'я, кабель USB-C
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність світла | 500 лм — 999,9 лм |
| Ваги | 72,5 г |
| Максимальний час горіння | 143 хв. |
| Мінімальна дальність світлового променя | 31 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 31,9 x 56 x 44 мм - |
| Середній світловий потік | 150 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Час горіння (мінімальне прогнозоване) | 25 годин |
| Ширина вироби | 56 мм |
| висота продукту | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴

