
БАЗОВА СВІТЛОДІОДНА СТРІЧКА CSP 320, рулон 500 см, 24 В пост. струму, тип. 10 Вт/м, тип. 4000 K, тип. 1036 лм/м

Характеристики продукту
- гнучка світлодіодна стрічка CSP (Chip-Scale-Package) з передовою технологією
- Світлодіодна технологія з високою світловіддачею
- дуже добре підходить для монтажу в плоскі профілі
- високоякісний двосторонній скотч 3M на зворотному боці для легкого встановлення
- Встановлення
- дуже короткий інтервал, лише 50 мм, забезпечує велику гнучкість
- у освітлювальному будівництві
- висока якість світла та реалістичне відтворення кольорів завдяки
- високий індекс кольоропередачі > 90 (CRI > 90)
- плавне затемнення без втрати продуктивності
- висока щільність чіпів: 320 світлодіодних чіпів на метр
- Кут розсіювання світлодіодної стрічки CSP становить 150°
- Термін служби: L70 > 50 000 годин при температурі Ta< 25 °C
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 1x світлодіодна стрічка
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 50 Вт |
| Довжина виробу | 5000 мм |
| З'єднувальні компоненти | паяний |
| Загальний світловий потік | 5180 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Максимальна температура | 45 °С |
| Мінімальна температура | -25 °С |
| робоча напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 5000 x 8 x 2 мм - |
| Споживана потужність на елемент | 10 Вт |
| Тип продукту | світлодіодна стрічка |
| Ширина вироби | 8 мм |
| роз'єм для світлодіодної стрічки | с припоем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴


