
Alutec 1394002197 Пластикова коробка CB2MC (Ш x В x Г) 300 x 200 x 500 мм чорна 1 шт. 6053243
5 419 ₴
- В наявності
- Код: 6053243
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Електропровідний для захисту електронних компонентів
- Колони можна штабелювати, і вони дуже стійкі.
- Стійкий до більшості кислот та масел
- Стійкість до температур від -20 до +80°C.
- Всі коробки з тримачем для етикеток.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Внутрішня висота | 183 мм |
| Внутрішня ширина | 280 мм |
| Глибина продукту | 500 мм |
| Робоча температура | От -20 до +80 °С |
| Ширина вироби | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 419 ₴
