
Опис
Простота та елегантність ідеально збалансовані в колбі Grant. Особливо гарний, світний скляний купол укладений в основу, створюючи ідеальне та декоративне ціле. Водночас, завдяки використанню чорного металу та опалового скла, Grant відповідає сучасним дизайнерським тенденціям.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Настільна лампа для офісу Грант
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1060 г |
| Довжина виробу | 0 мм |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | металостекло |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 144 ₴


