
IP-камера спостереження IMOU Cruiser 2 2K IPC-GS7EP-3M0WE-imou WLAN 2304 x 1296 px 6054162
5 981 ₴
- В наявності
- Код: 6054162
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

IMOU Cruiser 2 3MP 355° камера зовнішнього відеоспостереження

Характеристики продукту
- 3-мегапіксельне 2K-відео
- Виявлення людей та автомобілів
- Вбудований прожектор та гучна сирена 110 дБ
- 8-кратний цифровий зум
- сповіщення про тривогу

Опис
Cruiser 2 2K забезпечує відеоспостереження в реальному часі з роздільною здатністю 5 Мп та об'єктивом 3,6 мм. Завдяки відео в реальному часі з роздільною здатністю 3K 5 Мп, панораму 0~340° та нахилу 0~90°, Cruiser 2 2K гарантує повне покриття кожного куточка вашого будинку. Вона підтримує чотири режими нічного бачення для чіткого денного світла навіть у повній темряві. Камера спостереження сертифікована за стандартом IP66 для використання на вулиці за різних погодних умов. Завдяки вбудованому прожектору та сирені безпеки 110 дБ, камера Cruiser активно тримає небажаних гостей подалі від того, що для вас важливо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Додаток Imou: iOS, Android
- Вбудований мікрофон і динаміки
- Wi-Fi-з'єднання
- Активне стримування
- Повнокольоровий нічний датчик
- Налаштовуваний регіон
- Виявлення руху
- Розумне відстеження: автоматично відстежує рухомі об'єкти
- Слот для карти пам'яті Micro SD (до 256 ГБ), карта пам'яті не входить до комплекту.
Комплект поставки
- Камера
- Короткий посібник з початку роботи
- Шаблон складання
- Зарядний пристрій
- Водонепроникний роз'єм
- Шурупи та дюбелі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- iOS, Android
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальний кут огляду | 100° |
| Горизонтальний кут огляду | 85° |
| Максимальна дальність дії ІЧ-датчика | 30 м |
| Місце призначення | зовні |
| Розміри | (Ш x В x Г) 110,4 x 128,8 x 132,7 мм |
| Сертифікат опору | IP66 |
| Стандарт сигналу | ІС |
| Тип | Поворотно-похильна камера |
| Тип карти пам'яті | Мапа Micro SD (до 256 ГБ) |
| Тип продукту | Камера спостереження |
| Ширина вироби | 110,4 мм |
| висота продукту | 128,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 981 ₴








