
Реле Shelly макс. 16 A 1 фаза 1 x 16 A Функція вимірювання Z-Wave

Характеристики продукту
- Частотний діапазон Z-Wave: 868,4 МГц (країни CEPT).
- Підходить для автоматизації дому та будівель за допомогою дистанційного керування
- Можна встановити на DIN-рейку в блоці запобіжників
- Розширені функції безпеки

Опис
Пристрій являє собою інтелектуальний вимикач для монтажу на DIN-рейку з вимірюванням потужності. Він керує функцією вмикання/вимикання електричних пристроїв з навантаженням до 16 А. Працює з вимикачами (стандартно) та кнопками.
Пристрій можна встановити на DIN-рейку в силовому коробці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Пристрій можна встановити на DIN-рейку в силовому коробці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Системні вимоги
- Z-Wave, iOS, Android, Huawei, MQTT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція з хмарою даних | AlexaGoogle Home |
| Базова станція | не потрібно |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| робоча напруга | 100 В 240 В |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | монтажна рейка |
| Тип бездротового сигналу | Z-Wave |
| Тип зв'язку | бездротовий |
| Ширина вироби | 19 мм |
| висота продукту | 94 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 326 ₴







