
Датчик руху
Характеристики продукту
- Діапазон макс. 6 м
- Потужність вмикання до 400 Вт
- З реле
Опис
Плавне регулювання порогу сутінків. З повзунковим перемикачем для вимкнення автоматичного безперервного освітлення. Тент входить до комплекту.
Комплект поставки
- З рамкою.
Коментарі
Для індуктивних навантажень встановіть RC-елемент (артикул № 61 28 38) паралельно навантаженню! Не підходить для компонентів лінійки вимикачів 50 x 50 мм.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Комутована потужність | 1000 Вт |
| Комутована потужність енергоощадних ламп | 4 - 1000 Вт |
| Кут охоплення | 180 ° |
| Місце призначення | дім |
| Потужність перемикання (лампочки) | 4 - 1000 Вт |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Стан | Нове |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1 В |
| Спосіб встановлення | Прихований |
| Тип продукту | ІЧ-датчик руху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 794 ₴

