
Подовжувач Ehmann 0206x01053301 із захистом від перенапруги, 5-ти сірих захисних роз'ємів, 1 шт. 6054276
5 606 ₴
- В наявності
- Код: 6054276
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач із захистом від перенапруги
Характеристики продукту
- Зі звуковим та світловим сигналом
- Захист від дітей
Опис
Ehmann 0206x00052301 / Коли захист від перенапруги спрацьовує, індикатор «активного захисту» на передній панелі гасне, і одночасно лунає звуковий сигнал. Підключені пристрої продовжують працювати навіть після деактивації захисту від перенапруги. Щоб відновити захисну функцію, замініть вбудований мікрозапобіжник (T6, 3 A / 250 V). Він відокремлює підключені 2-полюсні навантаження над вбудованим вимикачем з підсвічуванням від мережі.
Характеристика
- Час відгуку<25 ns
- Мікрозапобіжник T6,3 A / 250 В
Комплект поставки
- Запасні запобіжники в комплекті.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Спосіб встановлення | монтажні отвори |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H05VV-F 3G 1,5 мм² |
| Тип роз'єму живлення | запобіжний з'єднувач |
| Функції сокетів | захист від перенапруги з вимикачем блокування від дітей |
| Ширина вироби | 75 мм |
| висота продукту | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 606 ₴


