
Подовжувач Ehmann Vario Linea 0200x00082301, захисний роз'єм, кількість розеток: 8 6054281
5 963 ₴
- В наявності
- Код: 6054281
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач Ehmann 0200x00082301
Характеристики продукту
- Захист від дітей
- Багато місця для підключаних пристроїв та таймерів
Опис
Міцний пластиковий профіль з розетками, розташованими під кутом 90°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3600 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Специфікація | без перемікача |
| Тип кабелю | H05VV-F 3G1.5 |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 74 мм |
| висота продукту | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 963 ₴



