Опис продукту: Електричний привід LA-T5 3500 Н 3 м/с 12 В - подовження 5 см
ПрацюєНапруга 12 Влінійний привід з максимальною вантажопідйомністю350 кг (3500 Н)Максимальне висування пристрою становить 50 мм. Привід має металевий корпус та клас захисту IP65. Максимальне висування захищене двома кінцевими вимикачами.
Електричний привід LA-T5 3500 N 3 м/с 12 V - подовження 5 см.
Розміри лінійного приводу LA-T5.
Застосування лінійних приводів
- Компоненти промислових машин
- Компоненти сільськогосподарської техніки
- Регулювання нахилу сонячних панелей у фотоелектричних системах
- Моторні транспортні засоби
- Промислова автоматизація
- Керування закриттям та відкриттям промислових клапанів
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Технічні характеристики лінійного приводу LA-T5 3500 N
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 3 мм/с |
| Максимальна міцність | 3500 Н (350 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 50 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 120 мм |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | Кінцеві вимикачі |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,952 кг |
| Мотор — подовжувач | 5 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 12 см |
| глибина паковання | 23,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 105 ₴





