Опис продукту: Електричний привід LA10P 500 Н 13 мм/с 12 В з потенціометром - хід 5 см
Лінійний привід з живленнямНапруга 12 В з потенціометромМаксимальне висування пристрою становить 5 см, а допустима вантажопідйомність50 кг (500 Н)Привід має ступінь герметичності IP65, що забезпечує захист від пилу та вологи. Два кінцеві вимикачі захищають від надмірного розтягування.
Електричний привід LA10P 500 Н 13 мм/с 12 В з потенціометром - хід 5 см.
Розміри приводу LA10P 500 N.
Застосування лінійних приводів
- Елементи домашньої автоматизації, що відповідають за відкриття вікон і дверей
- Регулювання закрилків у транспортних засобах
- Регулювання нахилу сонячних панелей у фотоелектричних системах
- Компоненти сільськогосподарської техніки
- Компоненти прецизійної промислової автоматизації
- Регулювання відкриття промислових клапанів
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Схема розпіновки потенціометра
Потенціометр, що використовується в приводі LA10P, маєтри відведення, які слід підключити згідно зі схемою нижче.
Виводи потенціометра в приводі LA10P.
Технічні характеристики лінійного приводу LA10P 500 N
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 13 мм/с |
| Максимальна міцність | 500 Н (50 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 50 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді (Lmin) | 195 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Тип кріплення | H-кріплення |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP65 |
| Маса | 830 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,895 кг |
| Мотор — подовжувач | 5 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 9,5 см |
| глибина паковання | 25,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 385 ₴





