
Осьовий вентилятор EBM Papst 4114 NH5, 24 В/DC, 390 м³/год, (Д x Ш x В) 119 x 119 x 38 мм 6055188
9 769 ₴
- В наявності
- Код: 6055188
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Папст 4114 NH5
Характеристики продукту
- Міцна система підтримки Sintec
- Міцна конструкція
- Розміри 119 x 119 мм
Опис
Вбудовані осьові вентилятори серії EBM Papst 1400 N для універсального використання в електротехнічному секторі.
Комплект поставки
- Осьовий вентилятор EBM Papst
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 46 Вт |
| Довжина виробу | 119 мм |
| Максимальне споживання струму | 1900 мА |
| Матеріал | пластикметал |
| Модель із каталогу виробника | 4114 NH5 |
| Розміри | (Д x Ш x В) 119 x 119 x 38 мм |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 7500 об./хв |
| Ширина вироби | 119 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 769 ₴
