
Осьовий вентилятор EBM Papst 5656S 230 В/AC 240 м³/год (Д x Ш x В) 135 x 135 x 38 мм 6055197
9 044 ₴
- В наявності
- Код: 6055197
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Папст 5656S
Характеристики продукту
- Міцна система підтримки Sintec
- Міцна конструкція
- Розміри 135 x 135 мм
Опис
Вбудовані осьові вентилятори змінного струму EBM Papst серії 5600 для універсального використання в електротехнічному секторі.
Комплект поставки
- Осьовий вентилятор EBM Papst
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 240 м3/рік |
| Волість | 30 Вт |
| Довжина виробу | 135 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий об'єм | 47 дБ |
| Мінімальна температура | -35 °С |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Тип підшипника | кульковий підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 044 ₴
