
Блок живлення постійної напруги MEAN WELL GST280A12-C6P GST280A12-C6P 21 A 252 Вт 6057649
8 138 ₴
- В наявності
- Код: 6057649
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Цей настільний блок живлення відповідає стандарту ErP. Він служить джерелом живлення для побутової електроніки, телекомунікацій, офісного та промислового застосування.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Настільний блок живлення
- Універсальний вхід
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги
- Клас ізоляції та
- Дуже низьке споживання енергії в режимі очікування
Коментарі
З'єднувальний кабель не входить до комплекту. Будь ласка, замовляйте окремо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1250 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 21 А |
| Вхідна напруга | 85 В/перем. струму 264 В/перем. струм В |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна потужність | 252 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 21 А |
| Модель із каталогу виробника | GST280A12-C6P |
| Тип продукту | Джерело постійної напруги |
| висота продукту | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 138 ₴
