
Celsa TQ 42 400/5A 0.5VA Cl. 1 70006-1324 Трансформатор струму для перетворення кабелю Первинний струм 400 A Вторинний струм 5 A Д
9 407 ₴
- В наявності
- Код: 6057721
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кабельний перетворювальний трансформатор струму TQ 42 400/5A 0.5VA клас 1

Характеристики продукту
- Діаметр отвору 42 мм

Опис
Дуже компактний
Ідеально підходить для подальшого встановлення, оскільки немає потреби переривати первинний контур
Особливо підходить для цифрових вимірювальних приладів
Надзвичайно швидке та легке встановлення
Закріпіть перетворювач за допомогою кабельних стяжок, стійких до ультрафіолетового випромінювання
Цей кабельний трансформатор струму постачається з різнокольоровими з'єднувальними кабелями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ідеально підходить для подальшого встановлення, оскільки немає потреби переривати первинний контур
Особливо підходить для цифрових вимірювальних приладів
Надзвичайно швидке та легке встановлення
Закріпіть перетворювач за допомогою кабельних стяжок, стійких до ультрафіолетового випромінювання
Цей кабельний трансформатор струму постачається з різнокольоровими з'єднувальними кабелями.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Клас точності | 1.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота водопропускної труби | 0 мм |
| Вторинне з'єднання | Кабель |
| Діаметр отвору | 42 мм |
| Кількість первинних входів | 1 |
| Мoдель | Перетворювач струму для відновлення кабелю |
| Номінальна вторинна повна потужність | 5 ВА |
| Номінальний первинний струм | 400 А |
| С защитой от прикосновений | істинний |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Кабельний перетворювальний трансформатор струму |
| Ширина водопропускної труби | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 407 ₴

