
Шлицьова викрутка Wera 160 iS 05006441001 Ширина леза: 4 мм Довжина наконечника: 100 мм 6057864
940 ₴
- В наявності
- Код: 6057864
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Викрутка Schlitz, VDE, ізольована
Характеристики продукту
- Вузький хвостовик
Опис
Конічний хвостовик та рівномірна, міцна захисна ізоляція дозволяють працювати з гвинтами з глибоким кріпленням або пружинними клемами. Окремо протестовано відповідно до IEC 60900:2004.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кінчика | 100 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розміри ручки | 98 мм |
| Специфікація матеріалу | легована сталь із фосфорно-цинковим покриттям |
| Тип продукту | Плоска викрутка |
| Форма кінчика | плоский |
| діаметр леза | 4 мм |
| стандарт DIN | DIN EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴


