
Викрутка шестигранна Wera 352 05022805001
Характеристики продукту
- Клинок з чорним кінцем
- Ручка Kraftform із захистом від перекочування
Опис
Викрутки Kraftform Plus дозволяють застосовувати високу потужність з мінімальними зусиллями та захищають вашу руку й передпліччя – навіть за тривалого навантаження. Ідеально підлаштовуючись під форму вашої руки, ручки Kraftform запобігають появі мозолів та натоптишів. Тверді матеріали ручки (чорні зони захоплення) забезпечують оптимальне захоплення без ризику «прилипання» шкіри до ручки. М’якіші «протиковзкі» зони (зелені) забезпечують передачу великих зусиль без втрат. Символ гвинта та розмір профілю ручки полегшують пошук викрутки в сумці для інструментів та на робочому місці. Шестигранна функція запобігання перекочуванню забезпечує більший комфорт на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 352 SW 3,0 x 100 мм
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,1 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 181 мм |
| Довжина ручки | 81 мм |
| Застосунок | у майстерню |
| Специфікація матеріалу | легована сталь матова NiCrOxNy |
| Тип продукту | Шестигранна викрутка |
| розмір ключа | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴

