
Викрутка шестигранна Wiha 334R SW 6.0x150 22174
Характеристики продукту
Опис
Ідеально підходить для прямого та спрямованого загвинчування, де потрібен максимальний крутний момент. MagicRing утримує гвинти відповідно до DIN 912 за допомогою пружинного сталевого кільця, яке регулюється в будь-якому положенні. Наконечники виготовлені з хромованадієвої сталі, загартовані та нікельовані.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,079 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина кінчика | 150 мм |
| Матеріал | Хромованадієва сталь |
| Специфікація матеріалу | загартований нікельований |
| Тип продукту | Шестигранна викрутка |
| розмір ключа | 6,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴



