
Кабельна стяжка

Характеристики продукту
- Матеріал кабельних стяжок для паралельного введення: поліамід, чорний, прозорий
- Максимальний діаметр променя: 10,3 см
- Вогнезахисні речовини
- 100 штук

Опис
Ці кабельні стяжки від Delock можна використовувати для зв'язування відкритих кабелів, що дозволяє акуратно та чітко їх розташувати.
Менша висота головки порівняно з традиційними кабельними стяжками
Унікальна конструкція головки захищає кабельні пучки від стирання та гострих країв.
Відмінна довговічність
Кабельні стяжки характеризуються хорошою стійкістю до високих температур та високою гнучкістю.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Менша висота головки порівняно з традиційними кабельними стяжками
Унікальна конструкція головки захищає кабельні пучки від стирання та гострих країв.
Відмінна довговічність
Кабельні стяжки характеризуються хорошою стійкістю до високих температур та високою гнучкістю.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delock |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вміст | 100 шт. |
| Длина изделия | 370 мм |
| Максимальний діаметр пучка | 103 мм |
| Минимальная температура | -40 °С |
| Номер за каталогом виробника | 19491 |
| Тип продукту | Кабельна стяжка |
| Ширина вироби | 4,6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴






Отправка с 03 июня 2026