
Тонкий світлодіодний стельовий світильник OSRAM HOMELIGHTING 85 мм 4,5 Вт 6500K 4099854445385 4,50 Вт 6058380
639 ₴
- В наявності
- Код: 6058380
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тонкий світлодіодний стельовий світильник OSRAM 85 мм 4,5 Вт 6500K холодний білий

Характеристики продукту
- Потужність = 4,50 Вт Загальний світловий потік = 240 лм Колірна температура (Кельвін) = 6500 K денне біле світло

Опис
Вбудований тонкий світильник з інтегрованим драйвером. Характеристики виробу: Інтегрований драйвер. Пластиковий корпус. Переваги виробу: Дуже тонкий дизайн. Ідеально підходить для стель з обмеженим простором. Застосування: У приміщенні. Коридори, входи, сходові клітки, вітальні, підвали, спальні, кухні. Технічне обладнання: Повний комплект аксесуарів для монтажу та підключення входить до комплекту. Інструкції з безпеки: Усі електричні підключення повинні виконуватися лише кваліфікованим персоналом. Увага: ризик ураження електричним струмом. Освітлювальні прилади не призначені для покриття теплоізоляційним матеріалом. Переконайтеся, що стіна/стеля підходить для цієї мети. Якщо ви не впевнені, зверніться за професійною консультацією.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Усі електричні підключення повинні виконуватися лише кваліфікованим персоналом.,Попередження: Ризик ураження електричним струмом.,Світильники не призначені для покриття теплоізоляційним матеріалом.,Перевірте, чи підходить стіна/стеля. Якщо ви не впевнені, зверніться за професійною консультацією.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 4,50 Вт |
| Діаметр виробу | 85,00 мм |
| Клас захисту | II |
| Колірна гама | 6500 К |
| Матеріал | поліпропілен (ПП) |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Цвет светодиода | біле денне світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




