
СОНЯЧНИЙ СВІТЛО МОГИЛА, ЧЕРВОНИЙ

Характеристики продукту
- Сонячна енергія
- Ефект мерехтливого світла
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Для використання всередині та зовні приміщень
- Жовтий світлодіодний колір світлодіодного індикатора
- Датчик сутінків
Комплект поставки
- 1 х сонячний надгробний світильник
- 1 посібник
Системні вимоги
- Сонячна панель: 2 В/45 мА
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 65 г |
| Волість | 0,06 Вт |
| Діаметр виробу | 67 мм |
| Загальний світловий потік | 2 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | мідь пластик |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ø x В) 67 мм x 117 мм |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴






