
Екологічна галогенна лампа OSRAM HOMELIGHTING 64695 120 Вт 230 В R7S 10XBLI1 OSRAM R7s 120 Вт = 150 Вт 2245 лм теплий білий 230 В
760 ₴
- Под заказ
- Код: 6058433
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Галогенна лампа OSRAM HOMELIGHTING 120 Вт теплого білого кольору з екологічно чистою енергією EEK: G (A - G) Регулювання інтенсивності світла у формі стрижня
Характеристики продукту
- Замінює 150 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип лампы | Галогенная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 0,010000 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Длина изделия | 78 мм |
| Діаметр виробу | 8,8 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колірна температура (Кельвін) | 2900 К |
| Розміри | (Ø x Д) 8,8 мм x 78 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 2245 лм |
| Состояние | Новое |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Тривалість життя (приблизно) | 2000 годин |
| УФ-фильтр | Да |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Информация для заказа
- Цена: 760 ₴
