
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075432246 G9 4 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 1 шт. 6058489
985 ₴
- В наявності
- Код: 6058489
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075432246 LED G9 4 Вт = 40 Вт теплий білий колір Відбивач
Характеристики продукту
- Потужність = 4 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Опис
Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю та модернізованим цоколем G9. Альтернатива традиційним високовольтним лампам. Переваги продукту: Гарне всеспрямоване випромінювання. Дуже довгий термін служби до 25 000 годин. Ідеально підходить для декоративного та зовнішнього використання. Галузі застосування: Атмосферне освітлення акцентів у вітальнях та підвалах. Магазини, готелі та ресторани. Використання на вулиці лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 18 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 300° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 4 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | G9 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴
