
Світлодіодна лампа LightMe LM85334 G9 4,8 Вт = 48 Вт 600 лм теплий білий 1 шт. 6058490
1 070 ₴
- Под заказ
- Код: 6058490
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Світлодіодна лампа LightMe LM85334 G9 4,8 Вт = 48 Вт, теплий білий, з цоколем
Характеристики продукту
- Потужність = 4,8 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики излучения | |
|---|---|
| Световой поток | 600 лм |
| Основные | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 24 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 40 Вт - 59,9 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 19 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірне кодування | 828 |
| Количество светодиодов | 1 |
| Минимальная температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 5 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 19 мм x 56 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 600 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 15 000 годин |
| Форма цибулини | Штифтове гніздо |
| Час запалювання | 0,50 сек |
Информация для заказа
- Цена: 1 070 ₴
