
Світлодіодна лампа Megaman MM21129 E-27 14 Вт = 90 Вт 1521 лм теплий білий 1 шт. 6058503
950 ₴
- Под заказ
- Код: 6058503
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Megaman MM21129 LED E-27 14 Вт = 90 Вт теплий білий, грушоподібна форма
Характеристики продукту
- Потужність = 14 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики излучения | |
|---|---|
| Световой поток | 1350 лм |
| Основные | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 145 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 1 шт. |
| Длина изделия | 125 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 90 Вт |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірне кодування | 828 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальная температура | 40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Состояние | Новое |
| Технічні характеристики ламп | регулювання інтенсивності освітлення |
| Форма цибулини | Грушеподібна форма |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 10 Вт - 19,9 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴
