
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075431904 G4 2 Вт = 20 Вт 200 лм теплий білий 1 шт. 6058511
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058511
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075431904 LED G4 2 Вт = 20 Вт теплий білий колір Відбивач

Характеристики продукту
- Потужність = 2 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Низьковольтні світлодіодні лампи 12 В з регульованою яскравістю та дооснащеним патроном. Сумісні з багатьма комерційно доступними електронними баластами (див. також "список сумісності"). Альтернатива низьковольтним лампам. Цоколь: G4, GY6.35. Переваги продукту: Можна використовувати з постійною та змінною напругою. Гарна всеспрямована якість випромінювання. Ідеально підходить для декоративного та вільного використання. Дуже довгий термін служби до 50 000 годин. Галузі застосування: Декоративне використання. Атмосферне освітлення акцентів у вітальнях та підвалах. Зовнішнє використання лише у відповідних світильниках.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | прозорий |
| Вміст | 1 шт. |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Діаметр виробу | 14 мм |
| Колірна гама | 2700 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 320° |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 2 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 12 В |
| Ручка | Г4 |
| Стан | Нове |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴







