
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075558502 G24d-2 7 Вт = 18 Вт 770 лм біла 1 шт. 6058515
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058515
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075558502 LED G24d-2 7 Вт = 18 Вт білий

Характеристики продукту
- Потужність = 7 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Високоякісне та потужне змінне світлодіодне джерело світла. Легша, швидша та безпечніша заміна лампи.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 Вт |
| Відповідає потужності (діапазону) | 10 Вт — 24,9 Вт |
| Довжина виробу | 148 мм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Максимальна температура | +45 °С |
| Розміри | (Ø x Д) 34 мм x 148 мм - |
| Світловий потік (люмен) | 770 лм |
| Стан | Нове |
| Тип баласта | звичайний баласт |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
| диапазон мощности | 5 Вт — 7,4 Вт |
| коефіцієнт CRI | 80 Ра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴

