
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075819474 E14 4,9 Вт = 40 Вт 470 лм теплий білий 4 шт. 6058516
812 ₴
- В наявності
- Код: 6058516
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075819474 LED E14 4.9 Вт = 40 Вт теплий білий колір, форма свічки

Характеристики продукту
- Потужність = 4,9 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 470 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Вміст | 4 шт. |
| Довжина виробу | 106 мм |
| Еквівалентно лампочці потужністю | 40 Вт |
| Збереження потужності наприкінці терміну експлуатації | 70% |
| Колірне кодування | 827 |
| Кількість перемикачів | 100000 |
| Максимальна температура | +40 °С |
| Постійність кольору (SDCM) | 6 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Форма цибулини | Форма свічки |
| Час освітлення до 60% | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 2,5 Вт — 4,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴

