
Megaman MM48532 LED E-27 8.8 Вт = 60 Вт теплий білий грушоподібний
Характеристики продукту
- Потужність = 8,8 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 2800 K
- теплий білий
Опис
Він автоматично вмикається в сутінках і знову вимикається вранці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Для використання у зовнішніх світильниках з мінімальним класом захисту IP44
Характеристики
| Характеристики випромінювання | |
|---|---|
| Світловий потік | 810 лм |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 64 г |
| Виготовлення світлодіодної лампи | матовий |
| Відповідає потужності (діапазону) | 60 Вт — 74,9 Вт |
| Довжина виробу | 117 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,50 |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 2800 К |
| Мінімальна температура | -30 °С |
| Попит на енергію | 10 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 60 мм x 117 мм |
| Світловий потік (люмен) | 810 лм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | ВЕЛ |
| Тривалість життя (приблизно) | 25 000 годин |
| Час запалювання | 0,50 сек |
| диапазон мощности | 7,5 Вт — 9,9 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴

