
Світлодіодна лампа OSRAM HOMELIGHTING 4058075819559 E-27 13 Вт = 100 Вт 1521 лм біла 3 шт. 6058518
799 ₴
- В наявності
- Код: 6058518
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

OSRAM HOMELIGHTING 4058075819559 Світлодіодна лампа E-27 13 Вт = 100 Вт біла, грушоподібна

Характеристики продукту
- Потужність = 13 Вт
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1521 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 43 г |
| Відповідає потужності (діапазону) | 100 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 60 мм |
| Життєва сила | 15 000 годин |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Коефіцієнт потужності | 0,50 |
| Колірна гама | 4000 К |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кут випромінювання | 200° |
| Мінімальна температура | -20 °C |
| Попит на енергію | 13 кВтч/1000 |
| Розміри | (Ø x Д) 60 мм x 118 мм |
| Світловий потік (люмен) | 1521 лм |
| Стан | Нове |
| Тривалість життя (приблизно) | 10000 годин |
| Час запалювання | 0,50 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

